לימודי שוק ההון

לימודי שוק ההון המקצועיים ביותר

רועי ראובן, מייסד ומנכ"ל משותף של מכללת פסגות, ראש תחום שוק ההון במכללת פסגות

רועי ראובן הקים בשנת 2005 יחד עם יניב ארביב את הסניף הראשון של מכללת פסגות ברחובות. וכל זה רק בהיותו בן 24. בשנת 2007 הוכתר רועי, יחד עם יניב ארביב, על ידי מגזין "דה מרקר" בתואר "מפצחי המניות", ושנתיים מאוחר יותר השניים הוציאו לאור את הספר "לאן נעלמו 300%", שזכה פעמיים בפרס "ספר החודש" על ידי מגזין גלובס.

מכללת פסגות מציעה מגוון קורסי יסוד וקורסים מתקדמים ללימוד ולהיכרות מעשית עם שוק ההון ולהבנת האפשרויות הרבות של הפעילות בשוק זה.

המרצים שלנו הם אנשים המשלבים ידע עיוני מעמיק עם ניסיון מעשי עשיר במסחר בשוק ההון. ההתנסות המעשית במסחר במהלך הלימודים מאפשרת ליישם את הידע הנלמד וכל זאת בליווי צמוד של המרצים.

לימודי שוק ההון במכללת פסגות מספקים לסטודנטים כלים וידע שיסייעו לו לסחור במניות, לזהות מגמות בשווקים השונים, לאתר הזדמנויות וכמובן, להימנע מטעויות.

עולם שוק ההון מיועד עבור כל אדם שמעוניין לרכוש ידע שיסייע לו לייצר הכנסה נוספת, ללמוד את הפרקטיקה וכך לנהל האת ההשקעות שלו באופן פרטי תוך היכרות כל המוצרים הפיננסיים . שוק ההון הוא מקום למקצוענים בלבד, ולכן מומלץ להיכנס אליו כשברשותכם שלושה הישגים חשובים – ידע, כלים וניסיון – כשבמהלך לימודיכם במכללת פסגות תקבלו ותדעו את שלושתם.

 

להמשך קריאה על התחום לחץ כאן