ספינה בנמל היא בטוחה, אבל לא לשם כך נבנו ספינות


גרייס הופר

אודות מכללת פסגות

מכללת פסגות היא המכללה המובילה והוותיקה ביותר בישראל בתחום לימודי שוק ההון, נדל"ן ויזמות עסקית.

המכללה הוקמה בשנת 2005 על ידי רועי ראובן ויניב ארביב, מי שהוכתרו על ידי העיתון The Marker כ-'מפצחי המניות' ושנתיים מאוחר יותר השניים הוציאו את הספר "לאן נעלמו 300%, שזכה פעמיים בפרס "ספר החודש" על ידי מגזין גלובס, בכדי לספק לכל אזרח בישראל ידע וכלים בתחומי שוק ההון, נדל"ן, ויזמות עסקית. השניים הבינו כי למרבית אזרחי ישראל אין ידע מספק בתחום הפיננסי, עובדה שמקשה עליהם לפרוץ את תקרת השכר, מקשה על התנהלותם מול המוסדות הפיננסיים ומונעת מהם לממש את האפשרות להכנסה נוספת משוק ההון בנוסף לעבודתם הקבועה.

מאז הקמת המכללה ועד היום למדו במכללה למעלה מ-30,000 סטודנטים, שקיבלו הכשרה מקצועית וכלים פרקטיים שסייעו להם להשתלב בעבודה בשוק ההון, נדל"ן ויזמות . חלק מאותם סטודנטים בחרו בלימודים במכללה במטרה להפוך את התחומים הללו למקצוע העיקרי שלהם, וחלק נוסף בחרו ללמוד מקצוע שיאפשר להם הכנסה נוספת בנוסף לעבודתם הקבועה.

רבים מהם משתמשים היום בכלים הפרקטיים שרכשו במהלך לימודיהם בביצוע עסקאות בשוק ההון והנדל"ן וזוכים להצלחה גדולה. בנוסף, המכללה רואה בכל הבוגרים שלה כשגרירים ולכן מספקת להם ליווי צמוד וייעוץ גם שנים רבות לאחר שסיימו את לימודיהם.

מכללת פסגות הינה המכללה היחידה בתחומה שנושאת את "תו אמון הציבור", נשיאת התו מחייבת אותנו לכללי הגינות, שקיפות ושירות נאות של ארגון אמון הציבור. קבלת תו אמון הציבור מבטא גם סטנדרטים גבוהים של אמת והגינות בפרסום,  גילוי נאות ושקיפות מידע, שירות נאות, הגינות בעריכת חוזים ובקיומם, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק. עוד צעד חשוב בייצובה של מכללה פסגות למכללה המובילה והגדולה בישראל- גם באיכות השירות!

למכללת פסגות  6 סניפים בפריסה ארצית בבעלות פרטית – רחובות , רמת גן , כפר סבא , חיפה, ירושלים ובאר שבע שממצבים אותה כמכללה הגדולה והמובילה בישראל בתחום לימודי שוק ההון, נדל"ן ויזמות עסקית.

 

אז מדוע לבחור במכללת פסגות?

  • המרצים הטובים ביותר– בחרנו בקפידה את המרצים והסוחרים המובילים ביותר בשוק ההון, הנדל"ן, יזמות עסקית והחינוך הפיננסי. המרצים שלנו משמשים כפרשנים בכלי התקשורת, כמומחים וכמובילי דעה בתחומם.
  • הקורסים הפרקטיים ביותר – תכנית הלימודים שלנו כוללת את המידע הפרקטי, המקצועי והאיכותי ביותר בכדי לספק לסטודנטים 'ארגז כלים' של ממש, שיאפשר להם להתחיל את דרכם בתחום מסחר בשוק ההון, יזמות נדל"ן, יזמות עסקית ושיווק באינטרנט מיד עם סיום לימודיהם. הקורסים שלנו נבחנים כל העת ובזמן אמת, במטרה להתאים אותם למציאות המשתנה ולצרכי הסטודנטים.
  • ליווי אישי לאורך כל הדרך – כל סטודנט במכללה מקבל מעטפת שלמה של ליווי מקצועי שכוללת את המרצים, את חדרי מסחר מדי יום על ידי צוות המרצים הבכירים שלנו וכמובן, את מועדון המשקיעים של מכללת פסגות, שמסייע לסטודנטים ללמוד כיצד ליישם את חומרי הלימוד ב-'עולם האמתי'. הליווי האישי מתקיים גם בלימודים במסגרת תחום יזמות והשקעות בנדל"ן, והוא כולל סיורי שטח, יישום פרקטי של הקורס וכמובן ליווי ותמיכה מצוות המרצים בראשותו של מנהל תחום הנדל"ן במכללה, מיכאל שטרית.
  • סדנאות פיננסיות להעשרת הידע ללא עלות נוספת– אנו מעניקים לכל סטודנט סדנאות להעשרת הידע בתחום ההשקעות ללא כל עלות נוספת.
  • צוות עובדים איכותי– לרשות התלמידים עומד צוות יועצי לימודים מקצועי, שמסייעים לסטודנטים לבחור את התחום הנכון ביותר עבורם. שירות הלקוחות של המכללה מספק מענה לכל צורך יחד עם הסוחרים הטובים ביותר בשוק.